CHÓR KAMERALNY w HRANICACH!

Od piątku do niedzieli (18 – 20  września 2009r.)  chór kameralny złożony z uczennic klas starszych oraz absolwentek naszej szkoły przebywał w HRANICACH (Czechy),  w partnerskim mieście Konstancina-Jeziorny, na zaproszenie tamtejszego Starosty Mirosława Wildnera.

Na miejscu odbyły się trzy koncerty z udziałem Chóru Kameralnego, Studia Piosenki oraz zespołu naszych nauczycieli Camerata Constanza.

Wszystkie występy przyjęte zostały entuzjastycznie przez czeską publiczność.

Gospodarze naszego pobytu gościli nas bardzo serdecznie organizując ciekawy program pobytu. Chórzystki zwiedzały miasto Hranice, jaskinie aragonitowe oraz średniowieczny zamek w Helfsztynie.

Zarówno przygotowanie chóru jak też postawa i zachowanie młodzieży godne są pochwały.

Na zakończenie pobytu przewodniczący delegacji oficjalnej , która wspólnie z chórem odwiedzała Hranice,  Pan Piotr Stankiewicz zastępca Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna, podziękował wszystkim chórzystkom za wspaniałe reprezentowanie naszej gminy.

21/09/2009