KONCERT POLSKI 2011

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości  Szkoła Muzyczna w Konstancinie już szósty rok z rzędu organizuje KONCERT POLSKI.

Wspólnie z księdzem dziekanem Bogdanem Przegalińskim zapraszamy  tradycyjnie już  do Kościoła św. Józefa Oblubieńca NMP w Mirkowie,       w piątek 11 listopada 2011. 

O godz. 18.00 odbędzie się uroczysta Msza Święta za Ojczyznę poprzedzona apelem poległych. Nasi uczniowie tradycyjnie będą brali czynny udział w tej uroczystości.

Po mszy ok godz. 19.00 zapraszamy na KONCERT, w całości przygotowany przez uczniów, nauczycieli i rodziców naszej  szkoły.

Chcemy  w ten sposób zachować tradycję  i ocalić od zapomnienia wspaniały fragment polskiej historii i kultury muzycznej.

Na program koncertu złożą się pieśni Legionów Polskich wykonane przez Chór Szkolny pod kierunkiem Katarzyny Zemler, a także  polskie pieśni patriotyczne w  wykonaniu zespołu JUBILATE CANTO, w którym wystąpią  nauczyciele i rodzice uczniów naszej szkoły: Katarzyna Bortkun, Katarzyna Hamela, Agnieszka Kiniorska, Ewa Kuźniak, Małgorzata Szanduła, Jacek Hamela, Tomasz Kiniorski, Witold Wilgos

Serdecznie zapraszamy!

08/11/2011