WIOSENNY KONCERT UCZNIÓW

Zapraszamy na kolejny koncert uczniów naszej szkoły. W tym roku nasz tradycyjny WIOSENNY KONCERT UCZNIÓW  odbędzie się w niezwykłym miejscu.

Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i sympatyków naszej szkoły do DOMU MUZYKA SENIORA w Kątach k. Góry Kalwarii.

W poniedziałek 20 maja 2013 roku początkujący adepci sztuki muzycznej wypełnią ten dom muzyką i  dziecięcą  radością.

Dzięki życzliwości Pani Prezes Zofii Witt nasi uczniowie mogą zaprezentować się w pięknej sali  koncertowej im. Barbary i Wojciecha Kilarów.

Zapraszamy zatem w poniedziałek 20 maja 2013 r o godz. 16.00 i 18.00.

www.dommuzykaseniora.pl

„Dom Muzyka Seniora powstał z myślą o osobach, które swoje życie w różny sposób oddały muzyce. Jest to miejsce, w którym mogą spędzić lata swojej starości, otoczeni opieką i bliskością, ciesząc się towarzystwem innych muzyków, będąc potrzebnymi i, na miarę swojej woli, aktywnymi członkami małej muzycznej społeczności. Choć nasz Dom przeznaczony jest przede wszystkim dla muzyków, będzie nam bardzo miło gościć również osoby, które zawodowo nie są związane z muzyką, ale po prostu kochają muzykę”.

14/05/2013