FESTIWAL MŁODEGO KAMERALISTY 2022

ZAPRASZAMY  ;-)  

Środa 26/01/2022  godzina 16:30 

Jak co roku SMKJ organizuje szkolny FESTIWAL MŁODEGO KAMERALISTY, którego ideą jest popularyzowanie wśród naszych uczniów gry zespołowej. Obecna sytuacja, częstej nauki zdalnej i przebywania uczniów na kwarantannie, niestety nie sprzyja tej formie rozwoju muzycznego uczniów. Pomimo wszystko udało się nam przygotować kilka propozycji występów zespołowych, które będziemy chcieli Państwu zaprezentować podczas tegorocznej edycji szkolnego Festiwalu. Prezentacje Festiwalowe odbędą się stacjonarnie,  w środę 26 stycznia 2022 w Auli Szkolnej o godzinie 16:30.

Ze względów epidemicznych nie jest możliwy bezpośredni udział Rodziców w szkole, ale przewidujemy transmisję z Festiwalu  On-Line na platformie MS Teams

Po zalogowaniu na konto ucznia będzie można obserwować prezentacje festiwalowe. Obok duetów instrumentalnych planowany jest występ Junior Pueri Cantores, czyli młodszego chóru pod kierunkiem p. Małgorzaty Łukomskiej  oraz Zespołu Smyczkowego pod kierunkiem p. Agnieszki Kiniorskiej.

Uczniów zapraszamy do Szkoły, a Rodziców na platformę MS Teams gdzie Festiwal będzie transmitowany online. Po zalogowaniu na konto ucznia będzie można obserwować prezentacje festiwalowe.

Mamy nadzieję, że pomimo trudności zewnętrznych będzie to udane wydarzenie i uczniom dostarczy wielu pozytywnych doświadczeń.

Uczniom życzymy udanych występów, a Rodzicom miłych muzycznych wrażeń i wspomnień.

 Serdecznie zapraszamy!   26 stycznia o godzina 16:30

20/01/2022