nauka:
Na Warsztatach Wokalnych realizujemy naukę dostosowując program do indywidualnych możliwości i zainteresowań ucznia. Proponowany minimalny czas trwania nauki to 1 rok szkolny. Uczestnictwo w zajęciach może być kontynuowane po przedłużeniu umowy o naukę. Program warsztatów obejmuje naukę na zajęciach indywidualnych z piosenki lub śpiewu oraz dodatkową możliwość uczestnictwa w zajęciach grupowych z teorii lub chóru.
PIOSENKA
Zajęcia z piosenki to uzupełniające zajęcia muzyczne prowadzone przy naszej Szkole. Program zajęć obejmuje pracę z instrumentem akustycznym i z wykorzystaniem mikrofonu oraz profesjonalnych podkładów instrumentalnych tworzonych według indywidualnego zapotrzebowania ucznia. Zajęcia prowadzone są przez Bożenę Zalewską, absolwentkę Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach, która wielokrotnie przygotowywała debiutantów Festiwalu Piosenki w Opolu. Uczestnicy zajęć piosenki wielokrotnie zdobywali nagrody i wyróżnienia na konkursach wokalnych, a także występowali w koncertach znanych polskich muzyków jako zespoły towarzyszące.
ŚPIEW SOLOWY / EMISJA GŁOSU
Zajęcia ze śpiewu to uzupełniające zajęcia muzyczne prowadzone przy naszej Szkole. Program zajęć obejmuje pracę z instrumentem akustycznym w oparciu o literaturę wokalna dostosowaną do wieku dziecka. Zajęcia prowadzone są przez Małgorzatę Długosz, solistkę, śpiewaczkę, która wielokrotnie brała udział w festiwalach i koncertach operowych. operetkowych i musicalowych. Uczniowie zajęć śpiewu solowego rokrocznie uczestniczą w audycjach i koncertach organizowanych przez naszą szkołę.
wymiar zajęć:
Zajęcia na Warsztatach Wokalnych odbywają się w godzinach popołudniowych, raz lub dwa razy w tygodniu w zależności od wybranego wariantu nauki. Nauka odbywa się na podstawie podpisanej umowy. W ramach umowy uczestnik zajęć może uczestniczyć w wybranych zajęciach grupowych w wymiarze 1 x 45 minut w tygodniu.
opłaty:
Nauka na Warsztatach Instrumentalnych jest płatna i odbywa się na podstawie podpisanej umowy. Miesięczna opłata za naukę na tych zajęciach jest uzależniona od wybranego wariantu zajęć. Opłata za naukę obowiązuje od września do czerwca. Tabela opłat aktualizowana jest na początku każdego roku szkolnego. Podstawą kalkulacji opłat abonamentowych jest cały rok szkolny. Miesięczna rata rocznej opłaty tzw. „czesne”- czyli oplata za zajęcia i utrzymanie szkoły, płatna w równych ratach miesięcznych płatnych z góry za dany miesiąc. W przypadku rozpoczęcia zajęć po 01 października czesne płatne od dnia pierwszych zajęć do końca czerwca. W przypadku niestandardowej ilości zajęć, opłata miesięczna jest odrębnie kalkulowana.
zapisy i przyjęcia:
Dla kandydatów na zajęcia warsztatowe nie ma limitu wieku.
Przyjęcie odbywa się na podstawie konsultacji przeprowadzanej przez nauczyciela prowadzącego.
O przyjęciu decyduje Dyrektor po uwzględnieniu możliwości organizacyjnych szkoły.
W miarę wolnych miejsc szkoła może przyjąć na zajęcia warsztatowe w ciągu całego roku szkolnego
Kandydaci składają w sekretariacie formularz zgłoszeniowy. FORMULARZ zgłoszeniowy
Po złożeniu formularza Szkoła umawia termin konsultacji, którą przeprowadza nauczyciel wybranego instrumentu.
Po konsultacji rodzic składa w sekretariacie potwierdzenie umówionego wariantu i terminu zajęć.
Uczeń rozpoczyna naukę po podpisaniu odpowiedniej umowy o naukę. Aby zapisać się na zajęcia należy przesłać formularz do sekretariatu szkoły: sekretariat@muzyczna-konstancin.pl