KONCERT KOLĘD 2014

Zapraszamy w piątek 19 grudnia 2014 o godzinie 17.3o 

Tradycyjnie w naszej szkole w okresie przedświątecznym spotykamy się na koncercie kolędowym. Zatem również w tym roku chcemy Państwa zaprosić na ten wyjątkowy wieczór do Centrum Animacji Misyjnej Księży Pallotynów w Konstancinie-Jeziornie przy ul.Leśnej 15-17.

W programie koncertu usłyszą Państwo polskie kolędy i pastorałki jak również świąteczne piosenki w wykonaniu naszych uczniów. Zwyczajowo będą to grupy wokalne, zespoły instrumentalne oraz chór  szkolny.

Mamy również w tym roku muzyczna niespodziankę :)

W przerwie koncertu Rada Rodziców zapraszam na Kiermasz Świąteczny oraz Świąteczną Loterię Fantową. Nie zabraknie również słodkiego poczęstunku.

Tegoroczny koncert  organizujemy we współpracy z  Pallotyńskim Centrum Animacji Misyjnej oraz przy wsparciu naszego sponsora, którym jest Bank Zachodni WBK I Oddział w Konstancinie-Jeziornie.

W tym dniu nie będzie zajęć w szkole przy ul. Świetlicowej: WSZYSCY SPOTYKAMY SIĘ NA KONCERCIE !

ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA zgodnie z Terminarzem Szkolnym trwa od 22 grudnia 2014 do 06 stycznia 2015

ZAPRASZAMY!

10/12/2014