Konkurs Mazowiecki „Taniec – miniatura instrumentalna” 2019

Szanowni Państwo, 

miło nam poinformować, że zgodnie z harmonogramem wydarzeń szkolnych, tegoroczny Szkolny Etap Konkursu Mazowieckiego odbędzie się w dniach
22-23|03|2019. 

Konkurs Mazowiecki pod hasłem „Taniec- miniatura instrumentalna” organizowane jest przez naszą szkołę od 1998 roku. Za cel konkursu postawiliśmy przede wszystkim popularyzację tańca jako miniatury instrumentalnej. Chcemy zachęcić młodych muzyków do sięgania do owej formy
i zgłębienia jej charakterystyki. Dodatkową wartością konkursu jest również propagowanie rodzimej twórczości, uczestniczy bowiem wykonują utwory polskich kompozytorów. 

Do szkolnego etapu konkursu mogą przystąpić wszyscy uczniowie naszej szkoły, również uczestnicy warsztatów oraz absolwenci. Dla każdego poziomu zaawansowania została przygotowana odpowiednia kategoria. 

Kategorie oraz szczegóły dotyczące zgłoszeń opisane dostępne są
w regulaminie

Zwycięzców poznamy podczas Koncertu Finałowego,
szczegóły podamy niebawem. 

Serdecznie zapraszamy!

 

11/03/2019